tkaniny kolorowe tkaniny drukowane tkaniny bawełniane tanie tkaniny tkaniny wzorzyste
Witamy, Tkaniny| Dzianiny | Pasmanteria | Hurtownia

Witamy na stronie sklepu internetowego Tanie Tkaniny.com.pl . Produkując odzież dla dzieci postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o hurtownię i sklep z tkaninami oraz dzianinami. Dostęp do dobrej jakości dodatków krawieckich wzbogaciły naszą ofertę.

Oferujemy tkaniny na metry w dobrych cenach. Ponieważ produkujemy odzież dla dzieci wiemy jak ważna jest jakość surowca do wyprodukowania finalnego produktu. Dlatego zawsze kupujemy u wyselekcjonowanych dostawców.

Wszystkie prezentowane towary posiadamy na stanie magazynowym. Jeżeli potrzebujesz większych ilości prosimy o kontakt.

Polecamy w szczególności tkaniny bawełniane w różnych kolorach i wzorach.


Polecamy produkty firmy Mulliculli. W ofecie ciekawa wyprawka dla niemowląt , kocyki dla dzieci , ochraniacz do łóżeczka .  Produkty idealne na prezent.

Pościel dla dzieci, pościel dla niemowląt

Kocyk dla dzieckaZasłony do pokoju


Ważna informacja dla klientów, który jest konsumentem !

 Art. 7. 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.  ( zapis traci moc z dniem 25-12-2014r. )

Od dnia 25-12-2014 zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014 poz. 827) Klient będący jednocześnie konsumentem w rozumieniu art. 22[1] kodeksu cywilnego z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. Nr 16,poz. 93 ze zm.), który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni.

INFOLINIA KONSUMENCKA : 800 007 707  Porady konsumenckie : http://www.uokik.gov.pl/porady_konsumenckie.php


Zapraszamy do internetowego sklepu z ubrankami dla dzieci MMDadak.  Szeroki wybór konfekcji dziecięcej w dobrych cenach

Tanie tkaniny, pasmanteria

- Designed by Yoocart